• Financovanie v SŠKD

• Súkromná základná škola a Súkromný školský klub detí sú financované z prostriedkov štátneho rozpočtu dotácie Ministerstva školstva vedy výskumu a športu SR, príspevku zriaďovateľa a iných zdrojov.

Príspevok zákonného zástupcu žiaka na čiastočnú úhradu nákladov za starostlivosť poskytovanú žiakovi v školskom zariadení:

Mesačný poplatok za ŠKD

• 20 EUR / mesiac

• platbu je potrebné zaslať najneskôr do 10. dňa v danom mesiaci

Spôsob úhrady

• Účet zriaďovateľa IBAN: SK94 0200 0000 0033 5746 2359

• Variabilný symbol: RODNÉ ČÍSLO DIEŤAŤA

• Konštantný symbol: 0308

• Špecifický symbol: MMRRRR (príklad: 092018)

• Poznámka, správa pre prijímateľa: MENO PRIEZVISKO DIEŤAŤA a TRIEDA, ŠKD (príklad: Janko Hraško, 1.A, ŠKD)

Mesačný príspevok sa uhrádza bez ohľadu na dĺžku času a počet dní, ktoré dieťa strávi v ŠKD. V prípade, že zákonný zástupca ukončí dochádzku dieťaťa do ŠKD v priebehu zaplateného obdobia, nevzniká mu nárok na vrátenie príspevku ani alikvótnej čiastky.

Zmeny v dochádzke resp. o spôsobe odchodu dieťaťa oznámi zákonný zástupca vychovávateľke len písomne a to cez tlačivo "Uvoľnenie dieťaťa z ŠKD", ktoré dostanú rodičia na začiatku školského roka, alebo si ho môžu stiahnuť zo stránky školy. Vychovávateľka si daný dokument od dieťaťa prevezme a uchová po dobu jedného týždňa.

V nevyhnutných prípadoch kontaktujte sekretariát školy: 051/771 32 63

Uvoľnenie dieťaťa z ŠKD, tlačivo na stiahnutie: