• Poplatky spojené so štúdiom

"Nerozmýšľaj nad cenou. Rozmýšľaj nad hodnotou."
        • Súkromná základná škola je financovaná z prostriedkov štátneho rozpočtu dotácie Ministerstva školstva vedy výskumu a športu SR, príspevku zriaďovateľa a iných zdrojov.

Príspevok na rozvoj školy, organizácie zriaďovateľa a vzdelávania je príspevok zákonného zástupcu študenta/rodiča za obdobie štúdia jeho dieťaťa. Príspevok je využívaný na rozvoj výchovno-vzdelávacích aktivít školy, inováciu a modernizáciu učební, kultiváciu sociálnych priestorov, zviditeľňovanie aktivít školy a výsledkov jej žiakov, podporu vzdelávacích aktivít a stimuláciu vzdelávacieho procesu.

• Zápisné v 1. roku štúdia: 50 EUR (manipulačný poplatok, splatné jednorázovo) - súčasťou je príspevok na poistné
          • Zápisné v 2. až 8. roku štúdia: 20 EUR (manipulačný poplatok, splatné jednorázovo) - súčasťou je príspevok na poistné
          • Príspevok na rozvoj školy, organizácie zriaďovateľa a vzdelávania*: 35 EUR/mesiac, pre školský rok 2018/2019
          • Poplatok za školský klub detí (ŠKD): 10 EUR/mesiac, pre školský rok 2018/2019

Spôsob úhrady

• Účet zriaďovateľa IBAN: SK62 0200 0000 0026 8019 2251 (Všeobecná úverová banka, a.s.)
          • Variabilný symbol: RODNÉ ČÍSLO DIEŤAŤA
          • Konštantný symbol: 0308
          • Špecifický symbol: MMRRRR (príklad: 092018)
          • Poznámka, správa pre prijímateľa: MENO PRIEZVISKO DIEŤAŤA a TRIEDA, v prípade platby za družinu uvádzajte aj VČA

* viac informácií súvisiacich s financovaním vo vzťahu k zabezpečeniu vzdelávania viď Smernica č. 1-2011/2012 o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom (vzťahujúca sa k žiakom prijatým na štúdium pred 1.3.2013), Smernica č. 1-2012/2013 o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom (vzťahujúca sa k žiakom prijatým na štúdium od 1.3.2013) a Smernica č. 2-2015/2016 o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom (vzťahujúca sa k žiakom prijatým na štúdium od 1.9.2015).

• Leonardium
    • Mikulášska tržnica
    • Mikuláš
    • Projekt "Celé Slovensko číta deťom"
    • Beseda: Andrea Gregušová a knihy Operácia orech a iné dedkoviny, Červík Ervín
    • Elbáčikovia na návšteve II.
    • Elbáčikovia na návšteve I.
    • Školský florbalový turnaj
    • iBOBOR