• Informácie o strave

"V zdravom tele, zdravý duch."
        • PODMIENKY ORGANIZÁCIE REŽIMU STRAVOVANIA V SÚKROMNEJ VÝDAJNEJ ŠKOLSKEJ JEDÁLNI A PODMIENKY ÚHRADY NÁKLADOV NA STRAVOVANIE V ŠK. ROKU 2022/2023

Žiadame všetkých záujemcov o stravovanie o stiahnutie a vyplnenie zápisného lístka, ktorý je potrebné vyplnený odovzdať triednemu učiteľovi do 5.9.2022, v opačnom prípade nebude mať žiak/zamestnanec možnosť prihlásiť sa na stravovanie.

ZÁPISNÉ LÍSTKY

INTERNETOVÁ STRÁNKA PRE PRIHLASOVANIE A ODHLASOVANIE SA ZO STRAVY

PRIHLÁSENIE/ODHLÁSENIE ZO STRAVOVANIA

• žiak prvého stupňa základnej školy má vždy predvolený obed č.1.
            Ak chcete obed zmeniť na č.2, je potrebné tak urobiť v aplikácii EduPage, prípadne na tablete v školskej jedálni a zmeniť si obed,
          • žiak druhého stupňa, študent gymnázia a učiteľ obed predvolený nemajú.
            Je potrebné si obed č.1 alebo č.2 navoliť cez aplikáciu EduPage, prípadne na tablete v školskej jedálni,
          • obed je možné prihlásiť/odhlásiť najneskôr do 15:00 hod. predchádzajúceho dňa,
          • v prípade neprítomnosti dieťaťa/žiaka v škole je povinnosťou zákonného zástupcu odhlásiť dieťa zo stravy deň vopred do 15:00 hod. prostredníctvom aplikácie EduPage, prípadne telefonicky na tel. čísle: 051/ 771 32 63 a v prípade ochorenia dieťaťa počas víkendu v pondelok od 08:00 do 08:30 hod. telefonicky - 0948 134 538 (sekretariát školy).

PRIHLASOVACIE ÚDAJE

• rovnaké prihlasovacie údaje, aké dostali žiaci na začiatku roka k prihláseniu sa do EduPage,
          • noví žiaci dostanú prihlasovacie údaje v priebehu prvého šk. týždňa.

VÝDAJ OBEDOV

• v pracovné dni od 11,30 hod. - do 14,00 hod.
          • pre výdaj obeda je nutné v školskej jedálni označiť výber stravy v daný deň  KARTOU ISIC/EURO26.

INFORMÁCIE

Na účet školskej jedálne je potrebné uhradiť do 25. dňa mesiac vopred zálohový príspevok na stravovanie, ktorý bude tvoriť rezervu platieb za obedy - podľa kategórie stravníka (I. stupeň, II. stupeň, gymnázium / podľa zápisného lístka.) pre nasledujúci mesiac.

• v mesiaci september je potrebné uhradiť dva mesiace (aktuálny september a nasledujúci mesiac október), ďalej len pre nasledujúci mesiac.
            • základná škola 1. stupeň: 35,00 eur/mesiac
            • základná škola 2. stupeň: 35,00 eur/mesiac
            • gymnázium: 32,00 eur/mesiac
            • zamestnanec: 30,00 eur/mesiac

• preplatky sa vracajú 1x ročne, v júli/auguste po ukončení školského roka.

ÚDAJE POTREBNÉ K REALIZÁCII PLATBY + VARIABILNÝ SYMBOL

• Účet školskej jedálne/IBAN: SK86 0200 0000 0043 4106 0157
          • Správa pre prijímateľa: Meno a priezvisko žiaka, trieda
          • Variabilný symbol: Každý žiak/zamestnanec má svoj vlastný, automaticky vygenerovaný kód, ktorý nájde v aplikácii EduPage v sekcii platby/moje platby, alebo po prihlásení sa na webstránku školy v sekcii platby.

VÝŠKA PRÍSPEVKU STRAVNÍKOV URČENÁ ZRIAĎOVATEĽOM OD 01.02.2022

• Stravovanie pre Vás zabezpečuje SMŠ ELBA - Súkromná školská jedáleň
            prevádzka: SMŠ ELBA - Súkromná školská jedáleň, Smetanova 2, 080 05 Prešov

KONTAKTY