• Poplatky spojené so štúdiom

"Nerozmýšľaj nad cenou. Rozmýšľaj nad hodnotou."
        • Súkromná základná škola je financovaná z prostriedkov štátneho rozpočtu dotácie Ministerstva školstva vedy výskumu a športu SR, príspevku zriaďovateľa a iných zdrojov.

Príspevok na rozvoj školy, organizácie zriaďovateľa a vzdelávania je príspevok zákonného zástupcu študenta/rodiča za obdobie štúdia jeho dieťaťa. Príspevok je využívaný na rozvoj výchovno-vzdelávacích aktivít školy, inováciu a modernizáciu učební, kultiváciu sociálnych priestorov, zviditeľňovanie aktivít školy a výsledkov jej žiakov, podporu vzdelávacích aktivít a stimuláciu vzdelávacieho procesu.

• Zápisné na štúdum: 100 EUR / celé štúdium
            POZNÁMKA: manipulačný poplatok splatný jednorázovo pre celú dĺžku štúdia na Súkromnej základnej škole, Solivarská 28, Prešov.
            Súčasťou je príspevok na poistné.
          • Príspevok na rozvoj školy, organizácie zriaďovateľa a vzdelávania (školné): 40 EUR / mesiac
          • Poplatok za Súkromný školský klub detí (SŠKD - družina): 15 EUR / mesiac

Viac informácií súvisiacich s financovaním vo vzťahu k zabezpečeniu vzdelávania
            viď Zmluva o zabezpečení vzdelávania - Smernica o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom.

Spôsob úhrady

• Účet  (IBAN): SK94 0200 0000 0033 5746 2359
          • Variabilný symbol: RODNÉ ČÍSLO DIEŤAŤA
          • Konštantný symbol: 0308