• Financovanie v SŠKD

• Súkromná základná škola a Súkromný školský klub detí sú financované z prostriedkov štátneho rozpočtu dotácie Ministerstva školstva vedy výskumu a športu SR, príspevku zriaďovateľa a iných zdrojov.

Príspevok zákonného zástupcu žiaka na čiastočnú úhradu nákladov za starostlivosť poskytovanú žiakovi v školskom zariadení:

Mesačný poplatok za ŠKD

• 10 EUR/mesiac, pre školský rok 2018/2019. Platbu je potrebné zaslať najneskôr do 10. dňa v danom mesiaci.

Spôsob úhrady

• Účet zriaďovateľa IBAN: SK62 0200 0000 0026 8019 2251 (Všeobecná úverová banka, a.s.)

• Variabilný symbol: RODNÉ ČÍSLO DIEŤAŤA

• Konštantný symbol: 0308

• Špecifický symbol: MMRRRR (príklad: 092018)

• Poznámka, správa pre prijímateľa: MENO PRIEZVISKO DIEŤAŤA a TRIEDA, ŠKD (príklad: Janko Hraško, 1.A, ŠKD)

Mesačný príspevok sa uhrádza bez ohľadu na dĺžku času a počet dní, ktoré dieťa strávi v ŠKD. V prípade, že zákonný zástupca ukončí dochádzku dieťaťa do ŠKD v priebehu zaplateného obdobia, nevzniká mu nárok na vrátenie príspevku ani alikvótnej čiastky.

Posledná platba na tento kalendárny rok 2018 je do 10.12.2018. Platby za rok 2019 začať posielať až v januári 2019.

Zmeny v dochádzke resp. o spôsobe odchodu dieťaťa oznámi zákonný zástupca vychovávateľke len písomne a to cez tlačivo "Uvoľnenie dieťaťa z ŠKD", ktoré dostanú rodičia na začiatku školského roka, alebo si ho môžu stiahnuť zo stránky školy. Vychovávateľka si daný dokument od dieťaťa prevezme a uchová po dobu jedného týždňa.

V nevyhnutných prípadoch kontaktujte sekretariát školy: 051/771 32 63

Uvoľnenie dieťaťa z ŠKD, tlačivo na stiahnutie:

• Leonardium
    • Mikulášska tržnica
    • Mikuláš
    • Projekt "Celé Slovensko číta deťom"
    • Beseda: Andrea Gregušová a knihy Operácia orech a iné dedkoviny, Červík Ervín
    • Elbáčikovia na návšteve II.
    • Elbáčikovia na návšteve I.
    • Školský florbalový turnaj
    • iBOBOR